postheadericon Sexy letní top – Bandeau

Letní top

Bandeau

Bandeau – letní top bez ramínek

Odhalení trochy kůže je vždy sexy. Naštěstí dámské oblečení a móda pamatuje i na tyto případy.  Hitem nejen léta je jistě „úsporný“ dámský top na léto Bandeau. Tento dámský letní top bez ramínek je nesmírně sexy a je také velmi ženský. Krátký dámský letní top bez ramínek Bandeau i přes svou malou velikost jistě nezůstane na ulici nepovšimnut.

Samozřejmě tento dámský top je nejvhodnější pro ženy se štíhlou a sportovní postavou, které se nebojí své křivky ukázat. V šatníku každé sebevědomé ženy, spokojené a pyšné na svou krásnou a dokonalou postavu je mocnou zbraní.

Bandeau (pl. bandeaux, maličký francouzsky : bande znamená „pruh“), tedy oděv z pruhu látky. V současné době se tento termín vztahuje nejčastěji k dámskému oděvu, který zakrývá ženské prsa nejčastěji u sexy letních topů a plavek.

Letní top Bandeau se skvěle kombinuje s jiným dámským oblečením. Neexistuje vlastně téměř žádné omezení. Můžeme ho nosit k sukni, kraťasům, legínám, vybrat k němu můžeme dámské kalhoty nebo džínsy. Pokud se večer lehce ochladí přehodíme přes bandeau lehký dámský svetr nebo krátkou bundičku.

Jistě nebude žádný problém s tímto módním dámským topem – bandeau vytvořit úžasnou a sexy kombinaci outfitu, dosáhnout skvělý výsledek a ohromit okolí svým svěžím a dokonalým vzhledem.

zdroj: Oblečení pro Tebe - Eshop

E-shop s dámskou módou